Alacati PWA päev 3.

 

Täna olime taas suht esimesena sõidus. Esimesed sõidud ei tulnud kahjuks üldse välja. Eelsõidus jäin starti oma 3 seki hiljaks(valestardi hirm) Esimeses märgis sain teistele peale halssida aga vene pliks läks eest ära. 3. märgis sain ta juba ilusti kätte, oli vaja ainult ära minna aga libisesin laua peal ja lõpetasin ikkagi 6.kohaga. Finaalsõidus sama jama.  Startida väga ei julgenud ja olin kuskil 4-5-6 koht kuni halsis tõmbas jälle jalad alt ära, järgmises märgis jäi poomi ots ühe türklase taha kinni ja kukkusin vette, purje üles tõmmates libisesin jälle. Laud pole vist enam nii uus ja kare ja oli selles sõidus kohe erakordselt libe. Siin on muidugi ka oma osa ilmselt põhjas oleval savil, mis jääb laua külge kinni ja seda peab korralikult puhastama enne iga sõitu, küllap see jäi siis tegemata. Suva.

Teises eelsõidus läks väga hästi, start oli küll kehvake aga juba esimese märgis sain teistele peale halssida ja olla juba finaalikohal, tuli ainult vormistada. Kõik halsid tulid hästi välja ja lõpetasin neljandana.
Teine finaal läks üle ootuste hästi, startisin kõige pealt, puhtas tuules ja peale esimest halssi olin KOLMAS!!! Peale teist halssi olin ka kolmas ja kui ära hakkasin minema, põmm! pani Arrighetti mulle tagant sisse. Kurat küll, kõik kamad tagurpidi ja vett täis. Sikutasin üles purje ja läksin edasi. Järgmises märgis vaatan, et jälle ujuvad. Arrighetti läks Erdilile kallale(sai selle eest ka trahvi). Röögivad üksteise peale, rusikad lendavad 😀 Sain sealt purjepuntrast kuidagi mööda ja viimases halsis ei kukkunud ka. Lõpetasin 7. kohaga. Aga ma olin nii kindlalt kolmanda koha peal, aiaiai kui magus see oli aga ära võeti. Tahaks veel 😀

Kolmas eelsõit läks ka megahästi. Okei esimeses stardis ei saanud keegi minema ja katkestati ning ka teine start oli suht kehva aga juba esimeses märgis sain kõik kätte ja olin 5-6 koha peale sõitmas, järgmises halsis sain 5. koha, kuid ei suutnud hoida, prantsalne sõitis mööda, järgmises halsis sain talle peale, kontrollisisn, segasin tuult(mul oli suurem puri ka, haha) ja lõpus ta enam must mööda ei saanud ja halss tuli ka hästi välja. 5. koht tuli ära. jeeeeee.

Pärast seda sõitu lendasin kaldale, vahetasin kamad kõige suuremate vastu, sest tuul hakkas otsa saama ja läksin uuesti merele. Aga katkestati, tuuleaugud olid liiga suured.

Homme ilmselt puhub ja puhub rohkem kui varem!OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s