Endast

Olen purjespordiga tegelenud alates aastast 2003, mil liitusin Hawaii Ekspressi Purjelauakooliga ning alustasin treeninguid treener Karmo Kalki juhendamisel. 2007-2011 aastal oli minu treeneriks Jaak Lukk, alates 2011 aastast Eerik Luka.

Olen erinevatel aastatel võitnud erinevates purjelauaklassides vabariigi meistrivõistluseid. Eelnevatel aastatel olen keskendunud  purjelauaklassile Formula. Tänaseks lubab minu tase konkureerida rahvusvaheliste võistluste  kõige kõrgemal tasemel. Varasemate hooaegade tulemused on seda ka tõestanud:

2013 aasta eesmärkideks oli kanda kinnitada ka teises distsipliinis – Slaalomis. Seejuures lüüa kaasa maailma jälgituimas purjelaua karikasarjas PWA, kus on osalejaid kõikidest Euroopa riikidest ning mida on võimalik jälgida otseülekandena (http://www.pwaworldtour.com). Sellele võistlusele kvalifitseerimiseks on vaja ette näidata tulemusi erinevatelt rahvuvahelistelt võistlustelt, mis tagab võistluse väga tugeva konkurentsi. Tegemist on sisuliselt kõige mainekama ja tähtsama võistlussarjaga purjelaua maailmas. 2014 aastal osalesin enamikul MK etappidel, kus enne viimast etappi, kus mul polnud võimalik osaleda, positsioneerisin kõrgel 10. kohal.
Liepaja MM 20121
Käesoleva 2015 aasta eesmärgiks on edukas esinemine PWA maailmakarikasarjas, kus sel aastal peetakse  3 etappi, millest kõigil osaleda sooviksin. Neist esimesel, mis toimus kevade hakul Koreas, tõestasin, et olen võimeline sõitma esikümne kohtadele.

PWA maailmakarikasarjas osalemine on suureks edasiminekuks minu sportlikus karjääris. Eelnev kogemus on näidanud, et olen võimeline pakkuma konkurentsi ka kõige kõrgema tasemega võistlustel.  Tahan jätkata võistlemist PWA maailmakarika sarjas, et oma 10 aasta jooksul saadud kogemusi realiseerida ning saavutada vähemalt koht esikolmikus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s