Grande finale Alacati

Viimane päev Alacati PWAl oli Raske. Ärevuse (või seljavalu?) tõttu ma magada eriti ei suutnud. Ootasin seda 2-tärni tuult, mida windguru lubas.

Eelmisel õhtul kirjutatud sajatus, et “Miks mina kunagi kergesse hiiti ei saa” lõppes sellega, et sain üsna kergesse hiiti. Kerges hiidis olemine tähendas ka seda, et esimeses märgis oli korralik kobistamine, (vt pilti) ja selle koha peal on ikka õnnefaktor väga oluline. Sain suurema valuta märgi ja kukkujate vahelt läbi ja edasi finaalidesse.

crash-Remy-vila

purjede sasipundar

Imelikul kombel aga see lubatud tuul kohale ei jõudndki vaid pealelõunat hoopis kukkus ja edasi hakkas õudne ootamine aga mitte kaldal vaid vees. Olime üle tunni niisama edasi tagasi tiirutanud, samal ajal kui meeste hiitidele starte anti ja jälle katkestati. St iga hiit proovis alustada ~10x. Lõpuks ka meie tegime oma starte 3+ korda enne kui õnnestus. Ja kui õnnestus, õnnestus ka minul. Oli Head Start! Märki läksin üksi, pikalt grupi ees, winnerfinaali kohta kujutasin juba peas ette – olin nii palju ees. Isegi live tickeris märgiti ära. Enam ei olnud midagi kui vormistamine aga nagu needus on mul peal ja kui halssima hakkasin libises jalg laua peale maha, vette kukkumine slow-motion. Koperdasin siis vandudes püsti ja panin edasi aga winner finaali ei saanud 😥 😥 😥

TY15_sl_MISC_0344-väike

Kes on essa?

Screen Shot 2015-08-25 at 15.30.55

Fine, mõtlesin, et kui kiirus lõpuks paigas on, siis võin sama hästi ka luuserfinaalis hästi sõita. Tegin küllaltki hea stardi ja märki läksin kolmandana aga jälle nii kui halssima hakkasin libises jalg laua pealt maha 😥 Täiesti pekkis ja järgmises märgis uuesti. Sinna see sõit läks. Mida ma ikka õigustuseks öelda võin, et lasin tugeva tuule ootuses keskmise laua karestada aga oleks võinud lasta suurima, et peaks sussidega sõitma, et selliseid olukordi vältida? Tagantjärele on ikka hea tark olla.

Mis seal ikka, kõige enam jäi ikkagi kripeldama esimese sõidu crash, endast sõltumatu ebaõnnestumine, mis veidi mõjutas ka järgmise hiidi loosi. Aga samas oli hetki, kus õnn veidike naeratas. Varustuse valisin enamasti õigesti, kiirus oli hea, stardid ka kokkuvõttes pigem head. Pean teadmisega, et ma suudan küll, ilmselt uut hooaega ootama hakkama. Veel treenima ja rohkem võistlema. Tahaks väga-väga minna Uus-Kaledooniasse, kus toimub PWA viimane etapp aga kogu eelarve selle jaoks küündib u 3000€ :S Praegu olen kahe etapi kokkuvõttes 13. kohal, mida tahaksin säilitada aga ma pole kindel kas see on võimalik kui jätta ühel etapil osalemata.

Merel näeme!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s