Hispaanias võistlustel

Pärast defit sõitsid enamus inimesi koju ära aga minul oli plaanis jääda Hispaaniasse trenni tegema ja lõpuks sõita Hispaania slalli etapil. Eelmäng Hispaania kohalikele meistrikatele oli kiirussõit la Franquis, kuhu päev pärast defit läksime. Talla alt olid augud põletikuseks läinud ja mõtlesin pärast esimesi otsi, et rohkem ei suuda aga mida rohkem merevesi taldu läbi pesi, seda vähem ma valu tundsin. Teine teooria oli see, et jalg oli lihtsalt valust täiesti tuimaks jäänud ja ma lihtsalt ei tundnud midagi. Kokku kihutasime oma 3h ning mina sain GPSi järgi tippkiiruseks 62km/h.

Jäingi sinna kanti järgmiseks nädalaks paigale, surfata sai järvel, sest üksi ei tihanud merele minna, Järgmisel päeval sõitsingi natuke, sai hästi lühikesi otsi tehtud, jibei harjutatud, sest järvevesi oli madalaks läinud ja muidu oli oht, et jääd uimega põhja kinni 😛 arvan, et kokku u tunni, sest jalg oli hullult valus ning pool talda oli põletikune, tuul oli ka kehvapoolne – pagitas, aga no mida järvel ikka loota? Sellest saigi viimane surfipäev prantsusmaal, järgmisel päeval oli tuul nii kõva, et mehed sõitsid 5.7 purjedega ja ütlesid, et on üle. Pärast seda oli paar täiesti tuuletut päeva.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

72. aastane survivana samalt laagriplatsilt

DSC_0153

62 km/h

Järgmine kord sain merele alles päev enne võistlust, Hispaanias. Vahepeal lubasin endale väikese linnaturisti põike Barcelonasse, kuhu lubas minna ka pea olematu tuuleprognoos. Ainuke tuul, mis siin tekib, kui mägedest tulev maatuul pole piisavalt tugev, on briis ja sellega saab vaevu vaevu 8.6 sõita, nii ma siis proovisin ikkagi päev enne võistlust, et kuidas see briisikene siis on. Oli selline, et läksin ülevalt sadamast peale ja sõitsin 40 mintsa allatuult rannale. Glissis olin u 2 minutit.

Võistluste esimene päev

Võistlejaid on 56, ning sõidetakse 4 heati, kust edasi saab 6 esimest. Tuuleprognoos kahjuks väga lubav ei olnud, kuid peale lõunat saadeti meid ikkagi merele, kus ühtegi sõitu ei toimunud. Võistlejad saadeti merele siis, kui tuul juba otsa saamas oli, ilmselglt oleme hispaanias.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s