Vabariigi aastapäeva lebo ehk PWA Alacati 2. päev

Enne Türki tulemist ei olnud Eestis üleliia palju ilmasid, millega ma oleks saanud trenni teha. Lisaks sellele hakkas aeg-ajalt tunda andma eelmise aasta õlavigastus. Ja nagu sellest veel vähe oleks, siis neli päeva enne lennukisse istumist tõmbasin selja nii ära et liikumine oli küllaltki piiratud. No kuidas ma sellise sandina võistlen. Üldse on see hooaeg mingi ebaõnne tähe all kulgenud. Lähen merele – tuul läheb ära, tulen kaldale, tuul hakkab puhuma. Olen haige, siis puhub. Olen terve – tuulevaikus. Igaljuhul saan käsi südamel tunnistada, et kui mul on olnud võimalus merele minna, siis sinna ma ka läinud olen. 

Seljavaluga otsisn lõpuks abi kiropraktiku juurest, kes alguses arvas, et sellise äkiliselt algava(söögilauast tõustes) seljavalu põhjuseks on osade roiete selgroost eemal asetsemine. See olevat väga tavaline probleem, mis tegi asja ebatavaliseks oli aga see, et ei olnud vaid üks roie(nagu tavaliselt) vaid koguni kolm roiet, mida tuli paika loksutada. See tähendab, et seljas oleks justkui pikemat aega pinge sees olnud ja siis mingil põhjusel, olgu selleks näiteks aevastamine, loksus kõik korraga paigast ära. Ma usun, et siinkohal saabki süüdistada õlavigastust, mis pool suve endast tunda andis. Seetõttu hoidsin alateadlikult pinges oma paremat õlga. Ühte punkti seljas ei saanudki päris pingevabaks ja nii ma siis pool-seljahaigena siia PWAle võistlema lendasingi.

Õnneks seljavalu võistluse alguseks taandus ning enesetunne oli enne eilset võistlust üsnagi hea. Eilse kohta arvan ikkagi (no ei anna rahu!), et oleks olnud päris potensiaalne finaali sõit aga teadmatus, kas oleks või poleks ikka veel närib. Tänasegagi ei läinud olukord paremaks, kuna halssides tunnen ennast kindlamini kui eelmine aasta ja tahaks väga sõita, näha, mis tasemele jõudnud olen. Tänasega ei läinud olukord paremaks, sest naiste sõitudesse ei jätkunud tuult. Sõidud jäid ära. Tuul sai otsa. Jama. Jama. Jama.

Kui eile olid naised jagatud kahte heati, mis tähendab, et kõik kes esi viisikusse ei pääsenud olid automaatselt luuserfinaalis ja said ka teise šansi sõita välja parim võimalik koht. 

Tänaseks korraldati asjad nii, et naised jagati nelja heati, kust edasi pääsevad 4 parimat. Naisi minu headis on viis. Kes edasi ei pääse on võistlusest selleks ringiks väljas. Võitjad jagavad kohad luuser/winnerfinaali ja siis sõidavad need.

Oleksin tahtnud väga võistelda, kuna mu eeliseks oli kaasa võetud 126l laud, millega oleks halsist paari pumpamisega taas glissi saanud. Olgu öeldud, et teistel tüdrukutel puuduvad valikust üldse nii suured lauad ja purjed. Kuna mul pole õnnestunud teistega mõõtu võtta, siis täna olid ootused kodusena tunduva vaikse tuule tõttu üsna kõrged. Vahetult enne meie starti (st stardiprotseduur oli 2. minuti peal) protseduur katkestati, kuna tuule augud oli langenud alla miinimumi 7 knotsi piiri. Passisime kaldal paar tundi standby peal aga lõpuks lasti meid koju.Image

*Hommikul(prognoosi vaadates pealelõunal) on esimestena tuules tüdrukud. Olge valmis!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s