Alacati PWA 4. päev 01.september 2012

Hommik algas nagu iga eelmine hommik. Lähen randa, tuult on palju, umbes 5.7 purjele, aga valest suunast. niisiis me ootame umbes üheni peale lõunat enne, kui starte tegema hakatakse. Täna ei saanud ega saanud sõite tehtud, tuult oli nii, et 8.6 oli pagides veidi üle aga 7.1 poleks aukudest läbi läinud. Tuuleaukude tõttu katkestati palju sõite ja palju tehti ka valestarte.

1. sõit  8.6 +113l manta + 39 S-

Täitsa sõidetav, aga vastas stabiilsed tüdrukud, kes eriti hullu märgis ei pane ja sisse ei käi. St mu ainus võimalus oli hea start. Eriti õnnetult jäingi starti hiljaks, sest ma arvasin, et nii kui nii kõik lähevad ülevalt kaatri juurest, niiet märgi juurest startides on vaba tuul ja vaba meri aga kuna oli tuuleauk, pidid kõik üleval allatuult laskma ja mulle peale, segatud tuules ei saanud õigel ajal käima ja jäin starti hiljaks. kohad jalgatigi stardis. Ma just ootasin, et on tugev tuul, et saab korralikult lennata aga just meie stardi ajal oli tuult vähem ja väikesem uim ja tugeva tuule trimmiga puri lihtsalt ei toiminud nii hästi kui ma lootsin. Järgmine start tehti ära ja järgmine katkestati, kuna tuult ei olnud piisavalt.  Halssides midagi ei muutunud. Viimases märgis oleks Ukraina tibi napilt kätte saanud aga ta  sai enne käima.

2. sõit 7.1 +100l manta+36 S-

Et vältida eelmise stardi kordumist tõmbasin kaugemal käima aga kuna ma nii kaugelt ei taju eriti hästi, kaua ma starti lähen, siis olingi stardis veidi liiga vara ja lasin enne starti tugevalt alla tuult. Õnneks kedagi tulemas ei olnud niiet see kolm seki mis ma vara olin võttis ainult stardi kiirenduse maha ja start ise oli suhteliselt okei. Esimeses märgis lihtsalt  kontrolli enam ei olnud ja panin ühe türgi pliksiga kokku. Mõtlesin vist et olen väiksem kui tegelikult. Väsimus annab väga julgelt tunda, sest stardiliini ja aega ei taju päris õigesti, märgiruumi ei taju, ja kui tasakaalu kõikuma lööb, ei oska õigeid otsuseid teha, et mis jalaga või kuidas taskaal taastada. Samas pidin proovima sinna märgi vahele trügimist, sest kui ma kõik oleks eest lasnud, siis poleks lihtsalt võistlemisel mõtet.  Igastahes väsimus kontides ja edasi ei mahu. :(

Homme on siis plaanis viimane sõit. Eks näis, loogika järgi peaks tulema suht raske heat.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s